WWW.DERMATOESTETIKA.CZ  

LYMFATICKÉ drenáže

novinka posledních let - ale na co to je ???

obrázek

Dokonalá funkce lymfatického (mízního) systému je předpokladem pro zdraví každého člověka. Lymfodrenáž - ovlivnění mízního systému - je zvláštní druh velmi jemné masážní techniky, která pomáhá rozproudit mízní systém a tak podporuje tok lymfy. Tím dochází ke správnému odstraňování škodlivin - toxických látek. Lymfodrenáž odlehčí Vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu.

obrázek

Nevhodná skladba potravy, stresové situace, každé onemocnění, dlouhé stání, sezení, nadměrná fyzická zátěž zvětšuje zátěž našeho mízního systému, která se projevuje únavou, slabostí, vyčerpaností, pocitem tíhy v dolních končetinách, ale také otoky kotníků.

Osoby se zatížením končetin (dlouhé stání, sezení) - jako jsou prodavačky, chirurgové, letušky, řidiči, kancelářští pracovníci, pracovníci u výrobních linek, sportovci a podobně - zvýšeně zatěžují mízní systém. Dokonce i každá fyzická námaha zvyšuje produkci zplodin v těle a proto je vhodná rehabilitace mízního systému formou masáže. Ta je vhodná i tehdy, když únava nohou, například po rušném dni, Vás doslova nutí položit si nohy co nejvýše. Zde by měla nastoupit prevence.

Nelze opomenout i kosmetický účinek, především v boji proti celulitě. Pomocí lymfodrenáže můžeme docílit velkého pokroku v odstranění celulity.

Ať už se provádí lymfodrenáž za účelem kosmetickým či zdravotním, vždy je třeba ji provádět odborně a s nadprůměrnými teoretickými znalostmi lymfatického systému. Jedině tak dokážeme klientovi pomoci a neublížíme mu.

Proč na ně vlastně chodit ???

CHCEME ŽÍT DÉLE A KVALITNĚJI ???

ZAČNĚME S PREVENCÍ !!!

Nalezneme optimální řešení s ohledem na Vaše požadavky a možnosti !!!

salon dermatoestetiky

Nabídka

© 2008 všechna práva vyhrazena salon dermatoestetiky, Nerudova 768, 431 11 Jirkov